• 1.09.2021 Witamy po wakacjach!

• 13.12.2021 14:49
          • Serdecznie witamy po wakacjach wszystkich przedszkolaków i ich rodziców jak i te dzieci, które po raz pierwszy do nas zawitały.
          •        Dzieci wróciły do przedszkola z uśmiechem na twarzy, bo wiedzą, że przez najbliższy czas będzie je czekać wiele wspaniałych i ciekawych zabaw oraz atrakcji. Najważniejsze, że będą mogły spotykać się ze swoimi rówieśnikami i oddawać beztroskiej zabawie. Młodsze dzieci mają obecnie czas adaptacji.

W miesiącu wrześniu nasi podopieczni mieli czas na zapoznanie się ze swoimi kolegami, nawiązanie koleżeńskich relacji a także na zapoznanie się z regułami zabaw w grupie. Przedszkolaki stworzyły kodeks grupowy, według którego zasad będą starały się postępować po to, aby na co dzień w naszym przedszkolu było bezpiecznie i miło.

Wiele czasu spędziliśmy na spacerach, poznając najbliższą okolicę. Dzieci miały możliwość rozwijać swoje umiejętności i zdolności poprzez ciekawe prace plastyczne oraz zabawy integracyjne, tańce i piosenki. Życzymy wszystkim dzieciom radosnych chwil spędzonych w naszym przedszkolu.