• Przedszkolaki poznają jesień.

• 13.12.2021 14:49
          • Nasze Przedszkolaki  jesienią poznały wiele ciekawostek dotyczących  darów Jesieni zarówno tych z przydomowego  ogródka jak również spotkanych w parku.

•       Poznały nazwy i budowę owoców, warzyw a także liści. Poznały nazwy drzew. Dowiedziały się co nam dają drzewa a także poznały ich budowę. Dodatkowo wykonały różne prace plastyczne z darów jesieni i brały udział w jesiennych zabawach.

Najwięcej radości sprawiły im zabawy z liśćmi. Biorąc udział w Ogólnopolskim Projekcie „Wyzwania Teodora” nasze przedszkolaki uzyskały sprawność „przyjaciela przyrody” zbierając i segregując śmieci przed budynkiem Szkoły.

Dzieci poznały również rożne rodzaje budynków podczas tematu „Mój dom”.

Przedszkolaki poznały kolory dominujące jesienią, nauczyły się mieszać różne kolory i tworzyć z nich nowe barwy oraz poznały zjawisko powstawania deszczu.