• 16.12.2021 20:43
          • Było bajecznie, tanecznie, smacznie, wesoło i magicznie.
          • Od bardzo dawna Andrzejki są tradycyjnym dniem wróżb. Tego dnia dziewczęta próbowały dowiedzieć się czegoś o swojej przyszłości i o tym, co je czeka w najbliższym czasie.

My również chcieliśmy poznać uroki wróżb i z tego powodu 25 listopada wraz z oddziałem 0 wzięliśmy udział we wspólnej zabawie andrzejkowej. Tego dnia do przedszkola, każdy przyniósł ze sobą piękny kostium, w który przebrał się zaraz po śniadaniu.

Sala, która każdego dnia służy nam do zabawy i nauki, w magiczny sposób „zamieniła się” w tajemnicze miejsce tańca i wróżb.

Każdy z przedszkolaków poznał co ciekawego spotka go w najbliższej przyszłości. Zabawie towarzyszyły tańce do ulubionych utworów muzycznych dzieci a także słodki poczęstunek. Było bajecznie, tanecznie, smacznie, wesoło i magicznie.