• Wycieczka do Brzezówki

• 26.08.2022 20:40
          • 27 czerwca przedszkolaki wspólnie z zerówką odwiedziły kompleks turystyczny Brzezówka.
          • Najpierw dzieci zwiedziły Park historyczny. Na początek wszyscy dzielnie pokonali tor przeszkód w parku linowym, następnie spacerowaliśmy wspólnie alejkami podziwiając figury dinozaurów, zwierząt egzotycznych oraz domowych a także postacie Rzymian, Piratów, Indian oraz indiańskie namioty Tipi. Później dzieci korzystały z wielu atrakcji i urządzeń dostępnych w kompleksie. Dużym zainteresowaniem cieszyły się dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny, basen z łódeczkami, kule wodne, pociąg z samochodzików i karuzela znajdujące się w Parku zabaw. Dzieci miały możliwość pobawić się w paleontologów i odkrywały wspólnie szczątki dinozaura zakopanego w piasku. W przerwie zwiedzania Parku na dzieci czekały obiad oraz smaczne lody. Pogoda dopisywała i wszyscy świetnie się bawili.