• Świątecznie i wakacyjnie!

• 30.06.2024 20:39
          • „Góry, łąka, pola, las -
            na wakacje ruszyć czas!”

• Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka uczniowie uczestniczyli w wystawie pt. "Bohaterskie Dzieciaki" przygotowanej przez uczennice klasy VI – Oliwię Miazgę i Lenę Szczepańską.

Miesiąc ten w świetlicy upłynął na przygotowaniach do Święta Szkoły. Podczas zajęć muzycznych uczniowie przypomnieli hymn szkoły oraz uczyli się innych pieśni związanych z patronem szkoły. 17.06.2024 r. wzięli udział w Uroczystości z okazji Święta Szkoły. W miesiącu tym dzieci uczestniczyły w zabawach integracyjnych na świeżym powietrzu.

W formie „wakacyjnego poradnika” przeprowadzone zostały rozmowy o wakacyjnych planach z propozycją miejsc wartych odwiedzenia podczas zbliżającego się odpoczynku. Temat ten stał się również okazją do przypomnienia zasad obowiązujących podczas naszego przebywania w miejscach odwiedzanych w czasie wakacji. Zasady dotyczyły także naszego odżywiania się. Dzieci bardzo zaangażowały się w zajęcia z wykorzystaniem papieru, podczas których przygotowały „wakacyjne menu”. Zajęcia pokazały poziom wiedzy dzieci na temat tych zdrowych  i niezdrowych przekąsek.