• 14.06 – 25.06	Święto Szkoły
          • 14.06 – 25.06 Święto Szkoły

• 25.06.2021 19:24
          • „Każda szkoła patrona ma, o dobre imię jego dba.”

• Ostatnie dni przebywania w naszej szkole poświęciliśmy m. in. na przygotowaniach do Święta Patrona – św. Brata Alberta – Adama Chmielowskiego. Postanowiliśmy na tę okazję wykonać rysunki przedstawiające Brata Alberta. Aby nasze prace były dokładnym odwzorowaniem postaci świętego, skorzystaliśmy ze stron internetowych. Powstały naprawdę ciekawe portrety, które ozdobiły świetlicową gazetkę, jak również tę na korytarzu.

Nasza świetlica jest dobrym miejscem na zjedzenie posiłku. Tym razem termosy i butelki po sokach posłużyły nam zamiast mikrofonów. Urządziliśmy więc świetlicowy koncert życzeń.

Korzystając z pięknej czerwcowej pogody, wyruszyliśmy na spacer, zakończony wspólnym pamiątkowym zdjęciem.

A kiedy okazało się, że nie mamy już nic do picia, z pomocą przyszła nam nasza wspaniała koleżanka – Lena z klasy III dzieląc się z wszystkimi swoją porcją.

Miesiąc czerwiec w świetlicy to także czas pożegnań. Mile będziemy wspominać kolegów i koleżanki z klasy III. Oby nie tylko otrzymane pamiątkowe dyplomy przypominały o radosnych chwilach spędzonych w świetlicy.

Rok szkolny w świetlicy zakończyliśmy wykonaniem wakacyjnej gazetki, na której umieściliśmy te słowa:

Niewiele do szczęścia potrzeba,

trochę pisaku, morza, nieba.

Jednym słowem – wakacje!