• 10.01 – 15.01 Bierzemy udział w akcji

• 27.02.2022 15:29
          • „Grosz do grosza

I uzbiera się góra grosza”

•      Po powrocie do zajęć świetlicowych tak zatęskniliśmy za szkołą, że nasze pierwsze zabawy związane były właśnie ze szkołą. Wybraliśmy panią nauczycielkę – Weronikę, która zaproponowała nam lekcję matematyki, a podczas niej działania pisemne.

Przystąpienie do XXII edycji Góry Grosza.

Z ogromnym zaangażowaniem przystąpiliśmy do Akcji na rzecz dzieci nie wychowujących się w swoich rodzinach. Od naszych wychowawców dowiedzieliśmy się, że celem akcji Góra Grosza jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać.

Z przyjemnością oddawaliśmy się naszej ulubionej grze w warcaby.

W związku ze zbliżającym się Dniem Babci i Dziadka redagowaliśmy życzenia i przygotowywaliśmy projekty laurek. Chcemy je kontynuować w następnym tygodniu zajęć.

Zosia z Oliwką pogrążyły się w ciekawych historiach, a Kacper wybrał zadania z matematyki.